Hugent

Orta ve Üst Düzey Yönetici Araştırma, Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri > Orta ve Üst Düzey Yönetici Araştırma, Seçme ve Yerleştirme

Her sektör odağında kuruluşların ve rolün kendi dinamiklerine özgü ihtiyaç ve beklentilerini iyi anlayarak, bunları karşılayacak yetkinlikte Üst ve Orta kademe yönetici adaylarını bulmalarına yardımcı oluyoruz. Birikimi, yetkinliği, kurum kültürüne uyumu açısından en uygun adayları müşterimizle buluşturuyoruz.

İş dünyasını çok yakından takip ediyoruz, yöneticileri değerlendirirken kurumsal dünyaya ilişkin bilgi ve tecrübelerimizin yanısıra araştırma ekibimizin özgün çalışmalarından çıkan yorumlardan yararlanıyoruz. Resmin bütününü görmek, sektör hâkimiyeti ve adayı anlayabilmek Orta ve Üst düzey yönetici seçiminde HUGENT olarak fark yaratan özelliklerimizin de kaynağı olarak sunuyoruz.

Boyutlu ve bütünsel analizleri destekleyecek değerlendirme süreçlerimizi dahil ederek stratejik iş birlikteliklerinin kurulmasını bilgi birikimimiz, zengin aday portföyümüz ile yerli ve yabancı birçok kurum ve kuruluşun Üst ve Orta düzey yönetici ihtiyacını alanında hizmet sağlıyoruz. Kıdemli danışmanlarımızın tümü akredite eğitim programlarını tamamlamış sertifikalı değerlendiricilerden oluşan ve uzmanlaşan Hugent Seçme & Yerleştirme ekibimiz ile sağlıyoruz.

Hayat ya cesaretle yaşanan bir macera ya da hiçbir şeydir.

Hellen Keller