Hugent

Uzman Seviye Araştırma, Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri > Uzman Seviye Araştırma, Seçme ve Yerleştirme

Her firmanın beklentilerinin farklı olduğu bilinci ile firmanızın kurum kültürünü, aradığı yetkinlikleri doğru analiz ederek tecrübeli işe alım ekibimiz, adaylar ile yetkinlik bazlı mülakatlar yapıyor, stratejik iş hedeflerinize en uygun adayları size sunuyoruz.

Şirketinizin 5 yıl ve üzeri deneyimini geride bırakan “Uzman” rollerindeki ihtiyaçlarınıza kurum kültürünüzle eşleşecek uygun adaylarımız ile hızlı, aynı zamanda kaliteli ve sonuç odaklı bir hizmet sağlamayı ilke ediniyoruz. En büyük maliyetin zaman olduğunun bilinci ile beklentilerinizi karşılayacak ve kurum kültürünüze en uygun adayları bulmak için hızlı hareket ederek doğru adayları sektör odağındaki üst bilgi düzeyimiz ile head-hunt yaparak ilerliyoruz.

Alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ve güçlü iletişim ağımız sayesinde tüm insan kaynakları pozisyonlarında müşterilerimizi kısa sürede başarıya taşımayı hedefleyerek üstlendiğimiz “çözüm ortağı” ve “danışman” rolüyle işe alım süreçlerinizde uçtan uca çözüm üretiyoruz.

 

Hayat ya cesaretle yaşanan bir macera ya da hiçbir şeydir.

Hellen Keller